Warsztaty w ramach projektu „Biotechnologia Molekularna dla Zdrowia"

W dniach 21-22 lutego 2012r. na terenie Wydziału BBiB UJ przy ul. Gronostajowej 7 odbyły się warsztaty dotyczące projektu Biotechnologia Molekularna dla Zdrowia.
Warsztaty miały na celu przedstawienie nowych możliwości badawczych, jakie stworzyła realizacja projektu. W trakcie spotkania przedstawione zostały pracownie powstałe na Wydziale oraz możliwości zakupionej aparatury - najwyższej klasy urządzeń, które pozwalają na opracowywanie nowych narzędzi do poznawania molekularnych mechanizmów rozwoju wybranych chorób oraz ich prewencji, diagnostyki i terapii.

Pierwszego dnia konferencji uczestnicy mieli możliwość wysłuchania wykładów, które przedstawili pracownicy Wydziału zaangażowani w realizację projektu oraz inni zaproszeni specjaliści, natomiast drugiego dnia, oprócz wykładów odbyły się również zajęcia praktyczne.

Galeria ze spotkania dostępna jest pod tym linkiem.

Serdecznie dziękuję za udział!

Prof. dr hab. Józef Dulak
Kierownik projektu